Om oss

 

AGERAR VID BEHOV: STRATEGISK MANAGEMENTKONSULT RÅDGIVNING

Vi bygger en bro mellan teknik och ekonomi, agerar med kraft för att skapa resultat.

Affärsidé:

Strategiska managementkonsulter för att agera på kundens behov vid rådgivning inom teknik, ledning & styrning av verksamhet.

Vi representerar den ledande kompetensen på marknaden genom egen expertis samt med strategiska partnerskap.

 

Vi står för att:

Analysera              (Analyze)

Förstå omfattning       (Grasp)

Generera                          (Generate)

Utveckla                                (Evolve)

Lösa                                            (Resolve)

Utföra                                               (Act)

Helt enkelt             A   G   G   E   R   A

Senior Projektledare Civ.ing.

 

 

 

 

Anton Mårstad

E-post: anton.marstad@aggera.com

Mobiltelefon +46 705 - 08 04 67

Konsultprofil

Projektledare Ind. Ek.

 

 

 

 

 

Cecilia Gunnarsson

E-post: cecilia.gunnarsson@aggera.com

Mobiltelefon +46 703 - 99 09 82

Konsultprofil

Senior Projektledare

 

 

 

 

Fredrik Widman

E-post: fredrik.widman@aggera.com

Mobiltelefon +46 725 - 86 13 55

Konsultprofil

Senior Projektledare

 

 

 

 

Gottfrid Widman

E-post: gottfrid.widman@aggera.com

Mobiltelefon +46 703 - 61 08 17

Konsultprofil

Senior Projektledare

 

 

 

 

Hans Johansson

E-post: hans.johansson@aggera.com

Mobiltelefon +46 767 - 99 11 22

Konsultprofil

Senior Projektledare Civ. ing.

 

 

 

 

Lars Bontin

E-post: lars.bontin@aggera.com

Mobiltelefon +46 734 - 23 47 48

Konsultprofil

Senior Projektledare MBA Civ. ing.

 

 

 

 

Martin Gistell

E-post: martin.gistell@aggera.com

Mobiltelefon +46 705 - 66 28 28

Senior Projektledare Civ. ing.

 

 

 

 

Mikael Nilsson

E-post: mikael.nilsson@aggera.com

Mobiltelefon +46 706 - 99 52 04

Senior Projektledare Civilekonom

 

 

 

 

Per-Arne Mårstad

E-post: per-arne.marstad@aggera.com

Mobiltelefon +46 707 - 70 56 05

Senior Projektledare Civ. Ing.

 

 

 

 

Petter Winberg

E-post: petter.winberg@aggera.com

Mobiltelefon +46 729 - 81 79 93

Senior Projektledare SAR

 

 

 

 

Tordh Lindgren

E-post: tordh.lindgren@aggera.com

Mobiltelefon +46 707 - 61 15 40

Konsultprofil